Salary by Country
🇳🇵

Hrubá mzda 150 000 NPR v Nepal: čistá mzda

Kolik je 150 000 NPR hrubé měsíční mzdy po zdanění (čistá, na ruku) v Nepal?

Například hrubá mzda 150 000 NPR měsíčně zanechá přibližně 111 367 NPR čistého, po 22 133 NPR dani z příjmu a 16 500 NPR na sociálním pojištění, což představuje efektivní míru odvodů 25.76%.

Čistá mzda (na ruku)
111 367 NPR
/měsíc · 25.8% efektivní sazba srážek
Čistá mzda (na ruku)Daň z příjmuPřehled
Sociální pojištění-16 500 NPR
Daň z příjmu-22 133 NPR
Čistá mzda (na ruku)111 367 NPR
Přehled
Hrubá mzda150 000 NPR
Čistá mzda (na ruku)111 367 NPR
Daň z příjmu22 133 NPR
Sociální odvody16 500 NPR
Hrubého ročně1 800 000 NPR
Čistá mzda za rok1 336 400 NPR
Efektivní sazba srážek25.76%

Reklama

Jak se zdaňuje mzda v Nepal

Daň z příjmu v Nepal je progresivní: mezní sazby rostou od 1% do 39% s růstem příjmu. Zaměstnanci také platí sociální odvody ve výši přibližně 11% z hrubé mzdy. Standardní sazba DPH je 13%.

Daňové pásmo daně z příjmu v Nepal (2026)
Roční zdanitelný příjemDaňová sazba
Do 500 000 NPR1%
Do 700 000 NPR10%
Do 1 000 000 NPR20%
Do 2 000 000 NPR30%
Do 5 000 000 NPR36%
5 000 000 NPR a více39%

Časté dotazy

Kolik zůstane čistého z 150 000 NPR hrubého v Nepal?

Například hrubá mzda 150 000 NPR měsíčně zanechá přibližně 111 367 NPR čistého, po 22 133 NPR dani z příjmu a 16 500 NPR na sociálním pojištění, což představuje efektivní míru odvodů 25.76%.

Kolik je 150 000 NPR hrubého měsíčně za rok?

To je 1 800 000 NPR hrubého ročně - po zdanění zhruba 1 336 400 NPR čistého ročně.

Kolik se platí na daních ze mzdy 150 000 NPR v Nepal?

Přibližně 22 133 NPR daně z příjmu plus 16 500 NPR odvodů měsíčně - efektivní sazba 25.76%.

Přibližný odhad pro rok 2026. Zjednodušený model - před použitím si výsledky ověřte. Nepředstavuje daňové poradenství.

Sazby aktualizovány červen 2026