150 000 NPR брутто-зарплата у Nepal: чистий дохід
Скільки залишиться після податків (нетто, на руки) з місячної брутто-зарплати 150 000 NPR у Nepal?
Наприклад, при валовій зарплаті 150 000 NPR на місяць на руки залишається близько 111 367 NPR, після 22 133 NPR податку на доходи та 16 500 NPR соціальних внесків, тобто ефективна ставка утримань становить 25.76%.
| Соціальне страхування | -16 500 NPR |
| Прибутковий податок | -22 133 NPR |
| Чиста зарплата (на руки) | 111 367 NPR |
| Брутто-зарплата | 150 000 NPR |
| Чиста зарплата (на руки) | 111 367 NPR |
| Прибутковий податок | 22 133 NPR |
| Соціальні внески | 16 500 NPR |
| Брутто на рік | 1 800 000 NPR |
| Чиста зарплата на рік | 1 336 400 NPR |
| Ефективна ставка відрахувань | 25.76% |
Реклама
Інші розміри зарплат
Як оподатковується зарплата в Nepal
Податок на доходи фізичних осіб у Nepal є прогресивним: граничні ставки зростають від 1% до 39% зі збільшенням доходу. Працівники також сплачують соціальні внески у розмірі близько 11% від валової зарплати. Стандартна ставка ПДВ становить 13%.
| Річний оподатковуваний дохід | Ставка податку |
|---|---|
| До 500 000 NPR | 1% |
| До 700 000 NPR | 10% |
| До 1 000 000 NPR | 20% |
| До 2 000 000 NPR | 30% |
| До 5 000 000 NPR | 36% |
| 5 000 000 NPR і вище | 39% |
Часті питання
Скільки залишається на руки з 150 000 NPR брутто у Nepal?
Наприклад, при валовій зарплаті 150 000 NPR на місяць на руки залишається близько 111 367 NPR, після 22 133 NPR податку на доходи та 16 500 NPR соціальних внесків, тобто ефективна ставка утримань становить 25.76%.
Скільки це 150 000 NPR брутто на місяць у річному вимірі?
Це 1 800 000 NPR брутто на рік - приблизно 1 336 400 NPR нетто на рік після податків.
Скільки податків сплачується із зарплати 150 000 NPR у Nepal?
Близько 22 133 NPR податку на доходи та 16 500 NPR соціальних внесків на місяць - ефективна ставка 25.76%.
Приблизна оцінка за 2026 рік. Спрощена модель, перевірте перед використанням. Не є податковою порадою.
Ставки оновлено червень 2026 р.